| STRONA | LOGOWANIE | FORUM | LINKI | DOWNLOAD | KONTAKT |

SZKOŁA
Aktualności
Kadra
Pedagog
Patron
Historia szkoły
Dokumenty szkolne
Osiągnięcia uczniów
Sukcesy
Przedsiewzięcia
Klub wolontariusza
Uczniowie
Galeria szkolna
Gazetka szkolna
Podstawa program.
Zajęcia pozalekcyjne
Koncepcja pracy GP2
Zadaj pytanie

Współpraca zagr.
Erasmus+
Studyjna
Wymiana młodzieży

Egz. gimnazjalny
Ogólne informacje
TERMINY
Wyniki egz.gim.
Egzaminy-prezentacja

Oferta edukacyjna
OFERTA
Profile klas
REKRUTACJA

Inf dla rodziców
Zebrania z rodzicami
Wychowawcy
N-l uczący w klasach:
pierwszych
drugich
trzecich
Procedura zwalniania z W-Fu
WARUNKI UBEZPIECZENIA
OBIADY

FACEBOOK
Polub GP2 na FB


1% dla szkoły

Bezpieczne wakacje

Bieżące osiągnięcia uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
I semestr

  1. Laureat etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
    Szymanowski Jakub 3A

  2. Finaliści etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
    Błaszak Oliwer 2A
    Sosin Barbara 2C
    Sosin Maria 3C
    Szymanowski Jakub 3B

  3. Finalistka etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
    Kajewska Alicja  3B

  4. Finalistka etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego  z Biologii organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
    Moskwa Monika  3B

  5. Udział w II etapie Konkursu organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z Wiedzy o Samorządzie.
    Szymanowski Jakub  3A

  6. Wyróżnienie w Konkursie „Zachowaj TrzeŸwy Umysł”.
    Bubnowska Anna  2C,
    Raczewska Magdalena  2D,
    Dunajko Jakub  2A

  7. Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA.
    Wesołowska Eliza  3A
    Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA
    Kuc Gabriela  3A,
    Leśnikowska Zuzanna  3A

  8. Zdobycie I miejsca i tytułu Mistrza Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt.
    Drużyna w składzie:

1.      Wilczewska Agata  3B

2.      Błotna Paulina  3A

3.      Jalowska Pola  3A

4.      Augustyniak Karolina  3B

5.      Skoczylas Laura  2C

6.      Rozlepiło Natalia  2C

7.      Piersa Julia  1B

8.      Cudnik Paulina  C

  1. Zdobycie II miejsca w piłce koszykowej chłopców w szkolnej Gimnazjadzie.
    Drużyna w składzie:

1.      Gąsecki Szymon  3C

2.      Dunajko Jakub  2A

3.      Duczmański Jakub  2A

4.      Dmochowski Emil  3B

5.      Skoczylas Kacpet  2C

6.      Watras Oskar  3A

7.      Zielazek Dominik  3C

8.      Lotarski Jakub  1C

9.      Stępień Daniel  3D

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
I semestr

  1. Finalista Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
    Marek Baraniecki kl. 3A

  2. Finaliści Przedmiotowego Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
    Nicola Kauczor kl. kl. 3B
    Jakub Szymanowski kl. 2B

  3. Zdobycie 3 miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego
    Marek Baraniecki kl. 3A,

  4. Zdobycie 5 miejsca w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego
    Gabriela Kuc kl. 2A,

  5. Zakwalifikowanie się do etapu regionalnego z Ogólnopolskiego Konkursu dla Gimnazjalistów z języka niemieckiego:
    Jakub Szymanowski kl. 2B
    Nicola Kauczor kl. 3B
    Oliwer Błaszczak kl. 1A
    Adam Chudzyński kl. 3A

  6. Zakwalifikowanie się do Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanego na platformie e-learningowej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu:
    Marek Baraniecki kl. 3A
    Gabriela Kuc kl. 2A

  7. Zdobycie I miejsca w „Rajdzie po świnie”,

  8. Wyróżnienie w Konkursie „Zachowaj TrzeŸwy Umysł”:
    Igor Kaczmarek kl. 2A
    Szymon Stępień kl. 2D
    Klaudia Cegłowska kl. 2D
    Justyna świercz kl. 2D
    Dominika Nowak kl. 2D

  9. Zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie:
    Baraniecki Marek 3A
    Baron Agnieszka 2B
    Jabłoński Daniel 3A
    Moskwa Monika 2B
    Szymanowski Jakub 2B
     

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

  1. Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie z następujących przedmiotów: 


    • matematyka Pałka Krzysztof kl. 3A i Ryszka Hubert kl. 3A

    • chemia Pałka Krzysztof kl. 3A i Ryszka Hubert kl. 3A

    • język angielski Baraniecki Marek kl. 2A

    • język niemiecki Kauczor Nicola kl. 2 B

    •  

  2. Uczennica klasy 3D Hochór Zofia zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
     

  3. Uczniowie GP nr 2 brali udział w konkursie języka angielskiego „Poznaj świat przez język” organizowany przez Wydawnictwo Longman (Szaja Szymon, Augustyniak Karolina, Dachowski Piotr).
     

  4. Zakwalifikowanie się do II etapu konkursu „Jan Paweł II” (Koput Adrianna, Górska Magdalena, Saladra Wiktoria z klasy 3D).
     

  5. Jesienne Biegi Przełajowe - II miejsce Szubiński Mateusz kl. 3A i III miejsce Ławrecka Wiktoria kl. 1A.
     

  6. Sztafetowe Biegi Przełajowe – II miejsce dziewcząt i chłopców.
     

  7. Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego:
    − I miejsce Górska Magdalena kl. 3D,
    − II miejsce Żelazko Patryk kl. 3B,
    − III miejsca Koput Adrianna kl. 3D,
    − IV miejsce Kaczmarek Igor kl. 1D.
     

  8. Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
    − I miejsce dziewczęta
    − II miejsce chłopcy
    Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Region B w kategorii dziewcząt - III miejsce.
     

  9. Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych – III miejsce drużyny chłopców.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

  1. Zakończyły się właśnie wojewódzkie eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza odnieśli w nich ogromne sukcesy. Dwoje uczniów zdobyło tytuł laureata wygrywając konkurs z biologii i języka angielskiego uplasowując się na I miejscu w województwie, są to: Dominika Kurzawa z kl. 3 D i Wojciech Nowicki z klasy 3 A. Uczniowie ci będą zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego odbywającego się w kwietniu. Jednocześnie aż 10 uczniów uzyskało tytuł finalisty: z geografii – Szymon Bazaniak z kl. 3 A”, z matematyki – Wojciech Nowicki z kl. 3 A”, z fizyki – Maciej Bizan z kl. 3 A”, z biologii – Dominika Kurzawa z kl. 3 D, z języka polskiego – Anna Jaroszewska z kl. 3B, z języka angielskiego – Wojciech Nowicki z klasy 3A, Maciej Bizan z klasy 3A, Karolina Zamiara z kl. 3 E, z języka niemieckiego – Maria Sosin z klasy 1 B, Adam Wytyk z kl. 3A. Uczniowie szkoły startowali również w Ogólnopolskich Konkursach Przedmiotowych z geografii, matematyki, z języka angielskiego i otrzymali tytuły laureata, są to: Michał Skalski z kl. 1 A, Krzysztof Pałka z kl. 2 A, Hubert Ryszko z kl. 2 A, Edyta Kowina z kl. 2 A, Rafał Wojciechowski z kl. 3 A, Marek Baraniecki z kl. 1 A. Uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  2. Zakończyły się rejonowe eliminacje konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że na trzydziestu startujących uczniów z GP nr 2, tytuł finalisty otrzymało aż jedenastu uczniów z siedmiu przedmiotów kwalifikując się jednocześnie do etapów wojewódzkich.
    Wyróżnionymi uczniami są: z Przedmiotowego Konkursu
    Języka Polskiego - Anna Jaroszewska i Dominika Kurzawa przygotowywane przez panią Annę Oknińską-Kurzawę
    Matematycznego - Wojciech Nowicki przygotowywany przez panią Ewę Puchałę
    Fizycznego - Maciej Bizan przygotowywany przez panią Wandę Burakowską
    Biologicznego - Dominika Kurzawa przygotowywana przez panią Agnieszkę Iwaniuk
    Geograficznego - Szymon Bazaniak przygotowywany przez panią Agnieszkę Iwaniuk
    Języka Angielskiego - Wojciech Nowicki i Maciej Bizan przygotowywani przez panią Ewę Rucińską
    Języka Angielskiego -
    Karolina Zamiara przygotowywana przez pana Marcina Michalczaka
    Języka Niemieckiego - Maria Sosin - przygotowywana przez panią Lillę Panfiluk
    Języka Niemieckiego - Adam Wytyk przygotowywany przez pana Jerzego Dąbrowskiego

  3. Drużyna GP nr 2 zdobyła I miejsce w konkursie historycznym

  4. W Ogólnopolskim Konkursie przedmiotowym z języka angielskiego "Multitest", Wojciech Nowicki zdobył V miejsce w Polsce a Maciej Bizan VII miejsce w Polsce.

  5. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie z biologii "Olimpus", Dominika Kurzawa zajęła I miejsce w Polsce

  6. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego "Olimpus", Wojciech Nowicki zdobył III miejsce w Polsce, Maciej Bizan VII miejsce w Polsce a Marek Baranowski IX miejsce w Polsce.

  7. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie z matematyki "Olimpus" Krzysztof Pałka zajął IX miejsce w Polsce.

  8. Uczennice Zuzanna Leja, Emilia Gorzałczyńska, Agnieszka Ulewińska oraz Karolina Sinicka reprezentowały nasze gimnazjum w konkursie profilaktycznym "Żyj szczęśliwie bez nałogów" w którym zajęły II miejsce.

  9. Uczniowie GP nr 2 zdobyli w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckich I i III
    miejsce. Zwycięzcami są Adam Wytyk z klasy 3A i Klaudia Sawuła z klasy 3D.

  10. Drużyna gimnazjum zdobyła I miejsce w Konkursie Wiedzy o świnoujściu pt. VIII Harcerska Gra Historyczna o Świnoujściu.

  11. Uczniowie GP nr 2 wzięli udział w Olimpiadzie Matematycznej w Anklam. Uczeń szkoły zdobył wyróżnienie w międzynarodowych zmaganiach.

 

INNE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

  1. Zdobycie wyróżnienia za film o tematyce profilaktycznej.

  2. Przyznanie tytułu "Szkoły Odkrywcy Talentów"

  3. Przyznanie nominacji do nagrody Prezydenta Miasta "Tryton"

  4. Uzyskanie najlepszych wyników w Polsce z egzaminu gimnazjalnego z języka niemieckiego.

  5. Uzyskanie tytułu najlepszego absolwenta w mieście za najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego w Świnoujściu

  6. Wygranie szkolnej gimnazjady sportowej



Dziennik lekcyjny

PROGRAM UE

Certyfikaty









NASZE PROJEKTY




POCZTA
2008 Krzysztof Jaskulski. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL 2 & UserPatch